ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kontakt Grodzisk Maz.
 

Wypróbuj sprawdzoną i skuteczną metodę Callana w nowym wydaniu!

Metoda Callana 2012 Edition

Wydaje Ci się że już nigdy nie zaczniesz mówić po angielsku? Wypróbuj sprawdzoną i skuteczną metodę Callana w nowym wydaniu! - wywiad z Metodykiem ENGLISH BEST WAY - Katarzyną Krasnodębską


Kasiu od września wprowadzacie nowość w sieci szkół English Best Way. Na czym będzie polegał Callan 2012 Edition?

Katarzyna Krasnodębska - Director of Studies ENGLISH BEST WAY: Nowa edycja 2012 Metody Callana to przede wszystkim kurs wzbogacony o nowoczesne słownictwo, łatwo i przyjaźnie wytłumaczone zagadnienia gramatyczne jak i dodatkowe materiały a w szczególności nagrania audio w formacie mp3 do każdego poziomu zaawansowania. Można dzięki temu uczyć się w drodze do pracy słuchając nagrań na swoim iPhonie.


Dlaczego zdecydowaliście się wprowadzić nowszą wersję Metody Callana?

Jak wszystko dokoła również język ulega przemianom i nieustannie ewoluuje. Dlatego zdecydowaliśmy się wykorzystywać nowe podręczniki Metody callana, tak by nauka angielskiego była jeszcze bardziej skuteczna i przystępna.

 

Jak szybko student robi postępy ucząc się metodą Callana?

Metoda Callana to przemyślany i skuteczny system nauczania języka, który pozwala czterokrotnie szybciej opanować materiał. Intensywne zajęcia zmuszają uczniów do czynnego udziału w lekcjach – szybkie tempo nauki eliminuje dekoncentrację czy nudę, a starannie opracowany system powtórek gwarantuje, że wiedza zostanie utrwalona. Każdy uczestnik zajęć mobilizowany jest przez lektora i grupę do mówienia – nauczyciel zadaje pytania, prowokuje konwersacje – oczywiście całe zajęcia odbywają się w języku angielskim. Nauka Metodą Callana przypomina trochę trening "ping ponga" - zawodnik błyskawicznie odbija piłeczkę we właściwą stronę i nie zastanawia się jak trzymać rakietkę."

 

Największym problemem w nauce angielskiego jest zawsze przełamanie bariery mówienia. Jaki macie na to sposób w English Best Way?

W English Best Way stosujemy unikalną koncepcję – Multi-Teacher Method. Zajęcia prowadzone są przez kilku lektorów, wymiennie przez polskiego lektora i native speakera, dzięki czemu lekcje zawsze są atrakcyjne i zaskakujące. Student szybko pozbywa się lęku przed mówieniem w obcym języku, a nauka jest bezstresowa i przyjemna.

 

Callan 2012 edition to nowość na rynku polskim czy będzie możliwość jakoś go wypróbować?

Oczywiście, że tak. Nowi Słuchacze zawsze mają możliwość skorzystania z 10 lekcji próbnych. Takie zajęcia pozwolą im wypróbować Metodę Callana 2012 Edition, poznać naszą szkołę i podjąć decyzję o nauce.

 

Kasiu jakbyś miała tak krotko podsumować Metodę Callana 2012?

Metoda Callana 2012 to nie tylko nowy podręcznik. To skuteczna metoda dzięki której łatwo zapomnieć o strachu przed mówieniem i żmudnym ślęczeniem nad regułkami. To łatwy i przyjemny sposób, by opanować język angielski!

 

Bardzo dziękujemy za rozmowę!

 
Secured by Siteground Web Hosting