ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Angielski Dla dzieci
 

Angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci Metodą Direct Kids (Top Publishers)

okladki_direct_kids_02

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w podręcznikach przygotowanych specjalnie dla dzieci ze szkoły podstawowej. Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Zapisz swoje dziecko na kurs angielskiego Metodą Direct Kids!

Więcej…
 

Angielski dla dzieci z egzaminem Cambridge YLE

yle.jpg

Nauka angielskiego dla dzieci powinna być zabawna i inspirująca. Dla każdego rodzica natomiast dużą przyjemnością jest patrzeć, jak jego dziecko, w miarę postępów w nauce, nabiera pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem. Cambridge Young Learners English Tests to doskonały sposób by pokazać dzieciom jak dużo już umieją a tym samym zachęcić je do dalszej nauki.

Więcej…
 

Angielski dla nastolatków TEENS ENGLISH Designed with Direct Method

okladki_direct_kids_02

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w podręcznikach przygotowanych specjalnie dla słuchaczy w wieku 13-18 lat. Metoda bezpośrednia pomaga młodemu słuchaczowi opanować szybko i w przyjemnej atmosferze najważniejsze umiejętności językowe – mówienie i rozumienie ze słuchu. Metoda komunikacyjna pomaga utrwalić gramatykę oraz słownictwo w naturalnych kontekstach życia codziennego.

Zapisz nastolatka na kurs angielskiego TEENS ENGLISH!

Więcej…
 
Secured by Siteground Web Hosting