ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Angielski Kursy tematyczne Kurs dla miłośników koni
 

Kurs dla miłośników koni i zawodników

kon.jpg

 

 

 

 

 

Kurs umożliwia zapoznanie się i utrwalenie słownictwa związanego z jeździectwem. Cały kurs podzielony jest na dwa etapy. Na pierwszym etapie kursu omawiamy podstawowe słownictwo i zwroty dotyczące koni i jeździectwa.
Uczestniczy kursu dowiedzą się jak nazywają się podstawowe rasy, maści, słownictwo hodowlane, nazewnictwo sprzętu jeździeckiego.
Drugi etap kursu powstał z myślą o wszystkich zawodnikach biorących udział w zawodach międzynarodowych. Oprócz podstawowego słownictwa kurs został rozszerzony o zwroty przydatne w każdej z poszczególnych dyscyplin jeździeckich. Omówione zostaną propozycje, programy, druki obowiązujące podczas startów. Oprócz specyficznego słownictwa używanego podczas zawodów, zajmiemy sie również językiem bardziej ogólnym z uwzględnieniem branży sportowej, stosowanym podczas treningów.

Kurs przygotowany i prowadzony przez nauczyciela języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w branży sportowej. Połączenie wiedzy metodycznej oraz wieloletnie starty na zawodach międzynarodowych zaowocowały utworzeniem kursu skierowanego dla wszystkich tych, którzy z pewnością od dawna szukali czegoś podobnego dla siebie.

 

Informacje dodatkowe:
1. Kurs dedykowany jest dla osób na poziomie pre-intermediate, czyli ok 6 stage Metody Callana.
2. Obejmuje 25 lekcji po 45 minut.
3. Składa się z 10 tematów
4. Zajęcia są wzbogacone o materiał interaktywny
5. Kurs kończy się egzaminem
6. Pozytywny wynik egzaminu uprawnia do otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.
7. Ilość osób w grupie: grupa COMFORT - od 4 do 6 osób


bar_code.jpgCena kursu:
grupa COMFORT (4-6 osób) 875 zł (35 zł/lekcje)

Koszt podręcznika: 45 zł

 
Secured by Siteground Web Hosting