ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Angielski Metoda Callana
 

Metoda Callana

Jak działa Metoda Callana?

Student na pewno zastanawia się jak Metoda Callana osiąga swe niezwykłe rezultaty. Dokładne tłumaczenie zasad działania metody mogłoby zająć wiele stron, ale podstawą jest to, że student mówi i słucha czterokrotnie więcej w czasie lekcji, niż stosując jakąkolwiek inną formę nauki języka. W związku z tym uczy się on w czterokrotnie krótszym czasie niż jest to możliwe przy zastosowaniu jakiejkolwiek innej metody. Nauka języka nie stanowi typowo akademickiego przedmiotu, jest to raczej przedmiot polegający na zręczności - stąd też im więcej ktoś praktykuje tym szybciej się uczy - dokładnie jak z pisaniem na maszynie.

Więcej…
 

Definicje poziomów Metody Callana

Callan Method New Edition

Dyktanda są jednym z najlepszych wskaźników określenia poziomu zaawansowania studenta w nauce języka angielskiego. Dyktanda zamieszczone poniżej, ukazują poziom reprezentowany przez każdy etap Metody Callana. Każdy student osiągnąwszy poszczególny etap jest w stanie napisać dyktando odpowiednie dla tego etapu, przetłumaczyć je oraz posługiwać się w rozmowie słownictwem zawartym w dyktandzie. Student nie mógłby znaleźć się na danym etapie, gdyby całkowicie nie opanował przewidzianego materiału.


Więcej…
 

Instrukcje do lekcji

Callan Method New Edition

Powinieneś wiedzieć, że najważniejsze w nauce języka obcego jest nieustanne powtarzanie i dzięki temu utrwalanie w pamięci poznanego materiału. Im więcej powtarzasz tym szybciej się uczysz. Powtórki materiału są bardzo istotne. Zaakceptuj to! W przeciwnym razie, będziesz znudzony i zaczniesz wątpić w osiągnięcie sukcesu. Tym bardziej będziesz znudzony im mniej będziesz powtarzał, jako że w miarę postępu kursu nowy materiał stanie się niezrozumiały z racji niewystarczającego utrwalenia materiału poprzedzającego.

Więcej…
 

Jak sprawdzić poprawność stosowania Metody Callana?

Callan Method New Edition

Każdy student, powinien przed rozpoczęciem nauki zapoznać się bardzo uważnie z podanymi poniżej informacjami. Może dowiedzieć się w ten sposób, jak Metoda powinna być poprawnie prowadzona. Jeśli nauczyciel nie stosuje Metody w prawidłowy sposób, może to podwoić czas nauki studenta w szkole i narazić go na dużo większe koszty. Jednym z problemów zastosowania nowych wynalazków jest to, że ludzie początkowo ich nie rozumieją i w związku z tym, nie potrafią ich poprawnie stosować.

Więcej…
 

Opinie o Metodzie Callana

Callan Method New Edition

”...Uczę się angielskiego od kilku lat z przerwami. Dziesięć miesięcy temu trafiłam do szkoły, w której stosuje się metodę Callana. Jestem bardzo zadowolona. Efekty w rozumieniu i mówieniu widoczne były już po 3 miesiącach nauki. Wcześniej uczyłam się metodą "tradycyjną" i pozostały mi w głowie tylko regułki gramatyczne, wyjątki itd., a przy konfrontacji z rzeczywistością nie umiałam się odezwać. Teraz jest inaczej. Rozumiem naprawdę dużo więcej i pozbyłam się lęku przed mówieniem...”

Więcej…
 

Podręczniki Callan Method

Callan Method New Edition

Nowa edycja Metody Callana to przede wszystkim podręczniki z nowoczesnym słownictwem, łatwo i przyjaźnie wytłumaczone zagadnienia gramatyczne.

Więcej…
 

Gwarancja sukcesu w nauce Metodą Callana

Callan Method New Edition

Każdy student po napisaniu przynajmniej dwóch testów typu Stage Exam otrzymuje gwarancję osiągnięcia sukcesu w zdaniu egzaminu Cambridge First CertIficate. Gwarancja, której udziela ENGLISH BEST WAY w żadnym razie nie jest chwytem reklamowym. Jej celem jest dostarczenie niepodważalnego dowodu, że dzięki Metodzie Callana można nauczyć się języka angielskiego szybciej niż jakakolwiek inną tradycyjną metodą.

Więcej…
 

Certyfikat ukończenia Stage Exam Metody Callana

Callan Method New Edition

Każdy student po zdaniu kolejnego egzaminu typu Stage Exam Metody callana otrzymuje certyfikat, którego wzór prezentujemy poniżej.

Więcej…
 
Secured by Siteground Web Hosting