ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Jak uczymy? FAQ Lekcje próbne
 

Lekcje próbne

<Klient> Jaka ilość lekcji próbnych przysługuje na zajęciach w sobotę?

Ilość lekcji próbnych zależna jest od typu grupy do której zamierza uczęszczać nowy Słuchacz. W grupach typu SMALL udostępniamy: 10 lekcji próbnych a w grupach COMFORT: 4 lekcje próbne. Są to kolejne lekcje, jakie odbywają się w danej grupie od momentu przypisania Słuchacza do tej grupy, jednak nie więcej niż dwa tygodnie nauki. Słuchacze uczący się indywidualnie (one2one) oraz w grupach zorganizowanych (TEAM) maja możliwość skorzystania z 1 lekcji próbnej.  W miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) liczba lekcji próbnych jest ograniczona do 4 w grupach SMALL oraz do 2 w grupach COMFORT.

<Klient> Czy lekcje próbne są płatne?

Lekcje próbne są bezpłatne w przypadku gdy nie nastąpi kontynuacja kursu.

<Klaudia> Proszę powiedzieć coś więcej o lekcjach próbnych. Czy są prowadzone jak normalne zajęcia w grupie?

Lekcje próbne nie są lekcjami pokazowymi. Lekcje próbne odbywają się podczas normalnych zajęć grupy, w której prawdopodobnie nastąpi kontynuacja nauki. Podczas lekcji próbnych student uczestniczy w zajęciach tak jak inne osoby w grupie. Dzięki lekcjom próbnym student ma możliwość zapoznania się ze sposobem prowadzenia zajęć oraz poznania innych uczestników grupy. W tym czasie nauczyciele dokonują weryfikacji umiejętności studenta oraz poprawności wyboru poziomu grupy.

<Klaudia> Czy po skończeniu lekcji próbnych należy zapłacić za nie?

Lekcje próbne są bezpłatne tylko w przypadku niezapisania się na kurs po ich wykorzystaniu. W przypadku kontynuacji kursu po lekcjach próbnych należy wnieść opłatę za lekcje próbne oraz za kolejny miesiąc nauki.
 
Secured by Siteground Web Hosting