ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Jak uczymy? FAQ Nauka dla początkujących
 

Nauka dla początkujących

<mag> Chcę dowiedzieć się odnośnie kursu językowego dla dorosłych na poziomie podstawowym?

Szkoła prowadzi ciągły nabór na wszystkie stopnie zaawansowania. Istnieje możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie roku. Prosimy o wypełnienie kwestionariusza i oczekiwanie na wiadomość w ciągu 24h.

<Klient> Czy metoda Callana sprawdza się dla początkujących czy trzeba znać podstawy?

Metoda Callana jest odpowiednia przede wszystkim dla zupełnie początkujących. Nie trzeba zatem mieć żadnej wiedzy o języku angielskim aby móc rozpocząć naukę tą metodą.

<Klient> Ile godzin potrzeba na nauczenie się na poziomie średnim?

Poziom średnio zaawansowany (lower intermediate) w Metodzie Callana odpowiada poziomom 5 i 6. Jeżeli Słuchacz rozpoczyna kurs od zupełnego początku i chce zakończyć go na poziomie 6 to zajmie mu to około 15 miesięcy przy 3-4 lekcjach tygodniowo.

<Aga> Chcę dowiedzieć się, kiedy rusza kurs dla początkujących w Pruszkowie?

Informacje na temat uruchamianych kursów można uzyskać telefonicznie w sekretaricie szkoły. Na naszej stronie www zamieściliśmy również listę grup, w których są jeszcze wolne miejsca i które w najbliższym czasie będą tworzone.

<Klient> Chciałabym przyjść na lekcje próbne dla początkujących. Kiedy jest to możliwe?

Aby ustalić termin lekcji próbnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z właściwym sekretariatem. Pracownik sekretariatu udzieli informacji o terminie rozpoczęcia lekcji próbnych.

<Klient> W jakich godzinach i dniach odbywa się kurs języka angielskiego dla początkujących i od kiedy zaczynają się zajęcia?

Aby uzyskać informacje na temat terminów spotkań grup początkujących należy skontaktować się z sekretariatem szkoły, którą są Państwo zainteresowani. Pracownik sekretariatu udzieli Pani informacji kiedy grupa początkująca rozpoczyna kurs.

<Klient> Ile trwa nauczanie dla początkujących.

Długość trwania kursu zależy od Słuchacza. Może on zakończyć kurs z końcem każdego miesiąca kalendarzowego w momencie, gdy wiedza jaką posiadł wyda mu się wystarczająca. Jeden poziom Metody Callana trwa około 2,5 miesiąca a podział Metody Callana na poziomy jest następujący:
-zupełnie początkujący (complete beginner) – poziom 1i 2
-początkujący (beginner) – poziom 3 i 4
-średnio zaawansowany(lower intermediate) – poziom 5 i 6
-zaawansowany (intermediate) – poziom 7 i 8
-wysoko zaawansowany (upper intermediate) – poziom 9 i 10
-advance – poziom 11 i 12
 
Secured by Siteground Web Hosting