ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Jak uczymy? FAQ Ceny
 

Ceny

<Klient> Zakładając że zebrały by się 4 osoby a zapłata była by dokonywana co miesiąc ile kosztowała by jedna lekcja?

Jeżeli 4 osoby chętne na kurs same się zorganizowały a następnie zgłosiły chęć rozpoczęcia kursu we własnym gronie, stanowią one grupę TEAM (zorganizowaną). Cena lekcji dla całej grupy wynosi wtedy 132zł i od tej kwoty odliczane są wszelkie zniżki (specjalna, za termin zajęć, rodzinna, za intensywność nauki, dla posiadaczy kart zniżkowych i kart stałego klienta, za dokonanie opłaty z góry). Cenę lekcji po zniżkach należy podzielić na ilość osób w grupie.  Jeżeli natomiast to sekretariat szkoły zebrał 4 osoby chętne na kurs to grupa taka jest grupą comfort (4-6 osób) gdzie cena jednej lekcji wynosi 35zł od osoby. Od tej ceny należy odjąć przysługujące zniżki (z wyjątkiem zniżki za intensywność zajęć). Cenę kursu Metodą Callana można łatwo obliczyć korzystając z Kalkulatora ceny kursu.

<Klient> Ile kosztuje kurs miesięczny angielskiego?

Miesięczny koszt kursu kształtuje się w zależności od typu grupy, systemu zajęć oraz godzin w jakich odbywają się zajęcia. Cenę kursu Metodą Callana można łatwo obliczyć korzystając z Kalkulatora ceny kursu.

 

<Klient> Ile kosztuje kurs angielskiego 2x w tygodniu?

Koszt kursu kształtuje się w zależności od typu grupy, systemu zajęć oraz godzin w jakich odbywają się zajęcia. Cenę kursu Metodą Callana można łatwo obliczyć korzystając z Kalkulatora ceny kursu.

<Klient> Ile kosztuje kurs na FCE?

Jedna lekcja 45 minutowa przygotowująca do egzaminu FCE kosztuje 18zł. Od tej kwoty nie naliczane są zniżki, jest to ustalona stała cena lekcji. Grupa przygotowująca się do FCE może liczyć od 5 do 8 osób.

 
Secured by Siteground Web Hosting