ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Jak uczymy? FAQ Zapisy na kurs jezykowy
 

Zapisy na kurs jezykowy

<Klient> Jak można się zapisać na kurs?

Istnieje możliwość zapisania się na kurs przez internet, telefonicznie lub osobiście. W tym celu należy wypełnić formularz zapisu. Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny - „Language Proficiency Test”. Test kwalifikacyjny udostępniamy w sekretariacie szkoły oraz na stronie www. Po sprawdzeniu testu informujemy o wynikach i ustalamy termin lekcji próbnej.

<Klient> Czy musimy przyjechać do Państwa aby zapisać się na kurs?

Nie ma obowiązku pojawiania się w sekretariacie osobiście przed rozpoczęciem kursu. Istnieje możliwość zapisania się na kurs przez internet. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie www. Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny - „Language Proficiency Test”. Test kwalifikacyjny udostępniamy w sekretariacie szkoły oraz na stronie www. Po sprawdzeniu testu informujemy o wynikach i ustalamy termin lekcji próbnej.

<Klaudia> Czy można przyjść do Państwa w niedziele aby się zapisać?

Sekretariaty szkół czynne są w tygodniu w godzinach 9-21 oraz w weekendy w trakcie zajęć. Jeżeli nie ma Pani możliwości przyjść w tych godzinach do szkoły możliwe jest również zapisanie się na kurs telefonicznie lub przez internet. W tym celu należy wypełnić formularz zapisu. Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny - „Language Proficiency Test”. Test kwalifikacyjny udostępniamy w sekretariacie szkoły oraz na stronie www. Po sprawdzeniu testu informujemy o wynikach i ustalamy termin lekcji próbnej.

<Klient> Chciałabym zapisać się na kurs języka angielskiego Metoda Callana. Mój stopień znajomości języka jest średnio zaawansowany. Kiedy przewidujecie państwo najbliższe terminy zapisu na kurs?

Szkoła prowadzi ciągły nabór na wszystkie stopnie zaawansowania. Istnieje możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie roku. Lista grup w których są jeszcze wolne miejsca oraz grup, które będą w najbliższym czasie tworzone, znaleźć można na naszej stronie www w dziale AKTUALNOŚCI.

 
Secured by Siteground Web Hosting