ENGLISH BEST WAY

Jesteś tutaj : Start Kursy Językowe Jak uczymy? FAQ Test
 

Test

<Misiek> Na jakiej podstawie kwalifikuje się osobę do konkretnej grupy?

Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny - „Language Proficiency Test”. Test kwalifikacyjny udostępniamy w sekretariacie szkoły oraz na stronie www. Na podstawie wyników testu Słuchacz przydzielany jest do grupy. Podczas lekcji próbnych, które przysługują każdemu nowemu Słuchaczowi, sprawdzamy czy osoba ta trafiła do grupy na odpowiednim poziomie. Możliwe jest również umówienie się w dogodnym terminie na rozmowę kwalifikacyjną z Metodykiem szkoły.

<Klient> Gdzie mogę znaleźć test on-line?

Test on-line dostępny jest na naszej stronie www, oto bezpośredni link: TESTY

 

<Klient> Czy konieczna jest rozmowa kwalifikacyjna?

Przy zapisach na wyższe stopnie zaawansowania niż początkujący obowiązuje pisemny test kwalifikacyjny - „Language Proficiency Test”. Nie ma konieczności odbywania rozmowy kwalifikacyjnej. Podczas lekcji próbnych, które przysługują każdemu nowemu Słuchaczowi, sprawdzamy czy osoba ta trafiła do grupy na odpowiednim poziomie.

<Gosia> Czy trzeba wypełniać test skoro mam ukończony 6 stage?

Jeżeli wcześniej uczyła się Pani Metodą Callana i posiada certyfikat świadczący o osiągniętym przez Panią poziomie to nie ma obowiązku wypełniania testu kwalifikacyjnego.

<Sławek> Rozumiem że test wyznacza stopień zaawansowania?

Test kwalifikacyjny określa poziom na jakim znajduje się nowy Słuchacz. Podczas lekcji próbnych, które przysługują każdemu nowemu Słuchaczowi, sprawdzamy czy osoba ta trafiła do grupy na odpowiednim poziomie.

<Sławek> Jaką trzeba mniej więcej posiadać wiedzę aby chodzić na kurs dla średnio zaawansowanych?

Zachęcamy do skorzystania z „Language Proficiency Test” który umożliwia ocenę umiejętności słuchacza.
 
Secured by Siteground Web Hosting